Van de Velde

u bent hier

NL » EXTRA » Veelgestelde vragen Putrenovatie

Veelgestelde vragen i.v.m. putrenovatie

  • Wat is putrenovatie?
    Van de Velde maakt gebruik van een morteltechniek waarmee de wanden van de put opnieuw bekleed worden en een lange levensduur gegarandeerd wordt.
  • Hoe lang duurt het om een put te renoveren?
    Afhankelijk van het type van het project, de toegankelijkheid en de aard van de renovatie is een werkdag haalbaar.
  • Hoeveel kost een putrenovatie?
    Van de Velde rekent een vaste opstartkost van de putrenovatiewagen inclusief 5m², elke bijkomende m² wordt extra verrekend. 
    Een gepersonaliseerde offerte kan u rechtstreeks bij ons opvragen.
  • Zorgt putrenovatie voor overlast?
    Onze putrenovatietechnieken beperken overlast tot het strikte minimum. Wij bakenen de werkzone voorafgaand de werken af, zodat er veilig en proper kan gewerkt worden. Uiteraard ruimen onze mensen de werkzone voor vertrek ook netjes op. In de meeste gevallen kunnen mensen, machines en meubilair op zijn plaats blijven. Wij plaatsen indien nodig afsluiters zodat een minimaal toiletgebruik mogelijk blijft. 
  • Welke garantie heb je op putrenovatie?
    Onze putrenovatietechnieken zijn uiterst precies. Van de Velde biedt een 10-jarige garantie voor het renoveren van putten met een verwachte levensduur voor het materiaal van 50 jaar.
  • Putrenovatie ook voor industriële toepassingen?
    Uiteraard. Voor industriële toepassingen gebruikt Van de Velde aangepaste mortels met een hoge bestendigheid. Wij beschikken over de nodige technische fiches waardoor de bestendigheid geverifieerd kan worden.
  • Heeft putrenovatie invloed op het volume van mijn put?
    Neen, de coatinglaag wordt in kleine milimeters naadloos aangebracht zodat het volume van de put niet beïnvloed wordt.

Laatste nieuws

BRAWO®. Snelle leidingrenovatie met UV epoxyhars
BRAWO®. Snelle leidingrenovatie met UV epoxyhars

Bij Van de Velde worden we dagelijks geconfronteerd met versleten of kapotte leidingen op moeilijk bereikbare plaatsen. En omdat graven duur, tijdrovend en storend is, gebruiken wij BRAWO®, een buisrenovatiesysteem voor het herstellen van beschadigde afvoeren en rioleringen zonder storende graafwerkzaamheden.

Lees meer

De LDPI-eenheid en drukproefwagen waken mee over uw drinkwatertoevoer
De LDPI-eenheid en drukproefwagen waken mee over uw drinkwatertoevoer

In de regio van Aalst was een controle van de drinkwaterleidingen over een totale lengte van 8 km gevraagd. De langste leiding bedroeg 1700 m, iets wat onze LDPI-camera met gemak aankan.

Lees meer

 

Van de Velde
Pipe Inspections & Solutions
Paaiestraat, 5
B-2500 Lier
Tel. +32 (0)3 488 37 40
info@vandevelde-inspections.be
www.vandevelde-inspections.be